BIP
Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej
Aktualności
 Pożegnanie z marynarskim mundurem
29.01.2016
W czwartek , 28 stycznia 2016 roku, na uroczystej zbiórce w Sali Tradycji Centrum Szkolenia MW, odbyło się pożegnanie mł. chor. Mariusza DZIĘCIELEWSKIEGO Szefa Kursu Szkolenia Narodowych Sił Rezerwowych Szkoły Podoficerskiej MW.

Pan mł. chor. Mariusz DZIĘCIELEWSKI pożegnał się z mundurem marynarskim oraz murami Szkoły Podoficerskiej MW po 30 latach 3 miesiącach i 7 dniach służby.
Podczas uroczystości Komendant SP MW st. chor. szt. mar. Janusz CALAK podziękował odchodzącemu za sumienną i pełną zaangażowania służbę na rzecz SP MW oraz Marynarki Wojennej.
W tym wyjątkowym dniu, w karierze każdego żołnierza i pracownika wojska, wypowiadane przez przełożonych i współpracowników słowa są szczególnie ważne, stanowią bowiem podsumowanie dorobku całego życia zawodowego. W dniu dzisiejszym nie zabrakło słów podziękowania za służbę, życzeń wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

mł. chor. Mariusz DZIĘCIELEWSKI zawodową służbę wojskową rozpoczął w 1987 roku po ukończeniu Podoficerskiej Szkoły Zawodowej, w 6 Ośrodku Radioelektronicznym na stanowisku – starszy operator a w kolejnych latach, jako dowódca obsługi plutonu rozpoznania i nasłuchowiec. Do SP MW przybył w 2004r zajmując stanowisko szefa Kursu Szkolenia Rezerwy a następnie szefa Kursu Szkolenia NSR, na którym zakończył swoją przygodę z mundurem.

 

GALERIA

 

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych