BIP
Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej
Aktualności
Spotkanie opłatkowe w SP MW
23.12.2016
Tradycyjne spotkanie opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia żołnierzy, pracowników wojska oraz słuchaczy Szkoły Podoficerskiej MW odbyło się 21 grudnia 2016 roku.

W przystrojonej Sali wykładowej SP MW spotkanie opłatkowe rozpoczął Komendant Szkoły st. chor. szt. mar. mgr Janusz CALAK, który podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom wojska za wysiłek i trud, jaki włożyli w funkcjonowanie szkoły w mijającym roku oraz życzył wszystkim obecnym spokojnych, rodzinnych świąt oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.


Następnie głos zabrał Kapelan Garnizonu ks. kmdr ppor. dr Grzegorz GOLEC, który udzielił obecnym oraz ich rodzinom błogosławieństwa, przekazał świąteczne życzenia oraz podzielił się opłatkiem.


„Święta to czas pojednania, czas zadumy, refleksji, radości z narodzenia Jezusa Chrystusa. Zadbajmy o to, aby te święta przeżyć w miłości i zgodzie, warto zapomnieć o pewnych sprawach i tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzić w miłej atmosferze z Kolendą na ustach.

 

GALERIA

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych