BIP
Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej
Aktualności
Strona internetowa jubileuszu 100-lecia MW
01.12.2017
W poniedziałek, 27 listopada, w wigilię 99. rocznicy odtworzenia, Marynarka Wojenna rozpoczęła obchody roku jubileuszu 100-lecia swojego powołania.


Od dzisiaj, 1 grudnia, udostępniona została nowa strona internetowa poświęcona właśnie tym wydarzeniom. Każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z wieloma informacjami przybliżającymi uroczystości zaplanowane w roku jubileuszu.

Na nowej stronie internetowej można znaleźć informacje na temat historii Marynarki Wojennej na przestrzeni wieków, jej twórców, historyczne fotografie, opis obecnych sił polskiej floty, z podziałem na okręty, lotnictwo morskie i jednostki brzegowe. Stronę internetową otwiera list Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Internauci mogą także zobaczyć multimedialną prezentacje przedstawiającą twórców polskich sił morskich. W kolejnych, sukcesywnie dodawanych, prezentowane będą historyczne okręty oraz ich dowódcy i załogi. Umieszczony na stronie program obchodów będzie na bieżąco uaktualniany oraz będą zamieszczane komunikaty informujące o zbliżających się wydarzeniach. Nie zabraknie także sprawozdań z zorganizowanych uroczystości oraz fotografii i filmów.

Zapraszamy na nową stronę: https://100latmw.wp.mil.pl/ i życzymy przyjemnej lektury.
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych