Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej
Mistrzostwa Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w sporcie powszechnym zakończone
21.12.2017
18 grudnia 2017 roku, Szef Wydziału Dydaktycznego kmdr por. Tomasz Kosakowski reprezentujący komendanta CSMW podsumował rok sportu powszechnego w CSMW, w którym SPMW zajęła II miejsce.

Futsal, bieg przełajowy, strzelanie z broni etatowej, pływanie, tenis stołowy i uni hooc, to 6 konkurencji sportowych, w których 9 reprezentacji z komórek organizacyjnych CSMW, SPWM i OSNiP WP toczyły zacięte zmagania o miejsce na podium.

Podczas uroczystego zakończenia, każda z drużyn biorąca udział w mistrzostwach została nagrodzona symbolicznym dyplomem za udział, a trzy najlepsze drużyny pucharem. Pierwsze miejsce na „ PUDLE” wywalczyła drużyna Sekcji Zabezpieczenia Szkolenia, na drugim stopniu podium stanęła Szkoła Podoficerska MW a podium uzupełnił zespół Ośrodek Szkolenia Podstawowego i Specjalistycznego.

Sport dla żołnierza to nie tylko egzamin z wychowania fizycznego, to także szereg możliwości sprawdzenia się w wielu konkurencjach sportowych przez cały rok w ramach rozgrywanych Mistrzostw CSMW w sporcie powszechnym.