BIP
Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej
Aktualności
05.12.2018
Dnia 30 listopada br. zakończyło szkolenie służby przygotowawczej do NSR na potrzeby korpusu podoficerów. Uroczyste wręczenie zaświadczeń oraz wyróżnień zakończyło 5 miesięczny okres nauki w SP MW.

W piątek (30 listopada br.) w ramach uroczystej zbiórki na sali konferencyjnej CSzMW miało miejsce wręczenie zaświadczeń ukończenia kursu dla kadetów w ramach służby przygotowawczej na potrzeby korpusu podoficerów. Kadetom zaświadczenia wręczył Z-ca Komendanta Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej kmdr por. Dariusz CEBULKA wraz z zastępującym w tym dniu Komendanta Szkoły Podoficerskiej Marynarki Wojennej st. chor. szt. mar. Czesławem KOPACZ w obecności zaproszonych gości.
 
Po wręczeniu zaświadczeń, zgodnie z rozkazem Komendanta Szkoły Podoficerskiej Marynarki Wojennej w Ustce, na podstawie art. 14 ust. 1 pkt 5 w związku z art. 10 ust. 1 i art. 11 ust. 1 pkt 3 i 10 Ustawy z dnia 9 października 2009r o dyscyplinie wojskowej ( Dz. U. 2016. poz.772), za ukończenie podlegającego ocenie etapu nauki w szkole podoficerskiej z oceną średnią nie niższą niż 4,51 i bardzo dobre wykonywanie zadań służbowych, trzech kadetów zostało wyróżnionych tytułem honorowym „WZOROWY KADET„:
 
Po wręczeniu wyróżnień i przemówieniach w sali konferencyjnej CSzMW zabrzmiała "Pieśń Reprezentacyjna Wojska Polskiego" oraz "Hymn do Bałyku" kończące uroczystą zbiórkę.
 

 

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych